CD ...
21) Czy weżmiecie odpowiedzialność razem z Kwaśniewskim za śmierć polskich żołnierzy w Iraku i Afganistanie, za śmierć nie winnych dzieci, starców, kobiet, w imię biznesu "petrodolarowego"?
22) W imię czego chcecie budować armię NATO oraz europejską armię zamiast odbudować naszą Polską armię?
23) Czy uważacie, że należy zmienić Polską Konstytucję szczególnie art. 220 i 90, pierwszy zabrania pożyczać pieniędzy na rozwój i inwestycje w NBP, a wręcz zmusza do zadłużania się w prywatnych bankach, drugi zapis mówi, że zgodnie z prawem można oddać swoją suwerenność na rzecz struktur ponadnarodowych?
24) Czy uważacie tak jak prezes Kaczyński, że Sorosz to "geniusz finansowy"
W przedstawionych pytaniach nie chodzi nam o to aby poniżać waszą partię, chodzi nam o dobro Polski, ponieważ uważamy, że wasi przywódcy udają, że są "prawicowi", że walczą z układami itd. Tak nie jest i tak nie było, nie może brać górę socjotechnika medialna zamiast dobro naszego Narodu. Pokazujemy, że tak naprawdę niczym szczególnym nie różnicie się od PO i SLD w kwestiach zasadniczych, bo my wiemy kim są ludzie z PO i SLD ale najgorzej gdy pod opcję patriotyczną podszywają się ludzie z poglądami PO i SLD. Miejcie odwagę odpowiedzieć na te pytania wyborcom Podkarpacia, oni na to zasługują.

Za Komitet Wyborczy Wyborców "Kongres Polski"
Kazimierz Żołnierz

Wrzodak Z. 27.07.2014 20:52:55
Koń trojański polskiej polityki (31 sierpnia 2014 16:51:54)
CD ...
10) Dlaczego nie ujawniono afery wyprowadzania pieniędzy z PZU na rzecz spółki ,,Laktopol”, spółka ta przelewała na prywatne konta Bagsika i Gąsiorowskiego do Izraela w kwocie 39 mln $. Aferę tą wykryli inspektorzy NIK za czasów prezesury L. Kaczyńskiego, opierając się na materiałach uzyskanych z UOP oraz z izb skarbowych.
Zamiast raportu ukazała się tylko notatka podpisana przez dyr. Biura prezesa NIK Wojciecha Jasińskiego? Czy nie była to przysługa za wcześniejsze powiązania Kaczyńskich z Art.,B?
11) Dlaczego wasze rządy nic nie zrobiły aby zlikwidować pośrednika monopolistę w dostawach ropy z Rosji do Polski przez spółkę J&S, która płaci podatki na Cyprze?
- Dlaczego wasz Prezes Orlenu ,,śrubuje” roczne zyski dla w większości niepolskich akcjonariuszy Orlenu, kosztem ubogich kieszeni polskich kierowców.
- Jakim rachunkiem ekonomicznym kierował się wasz Rząd kupując ,,złom” rafinerii w Możejkach za 5 mld $?
12) Jakim rachunkiem ekonomicznym kierował się wasz Rząd kupując udziały w złożach gazu na morzu norweskim za 1,200 mld $, 5 mld m3 od spółki ExxonMobil , gaz ten dostaniemy dopiero po pięciu latach?
13) Dlaczego wasz Rząd zgodził się na podniesienie składki na rzecz UE z 1,35 PKB na 1,45 PKB?
14) Jaki procent wykorzystaliście funduszy w 2007 roku z UE (to są nasze pieniądze) na rozwój z budżetu na lata 2007-2013, czy macie rzetelną kalkulacje płaconych środków finansowych na rzecz UE i wykorzystanie funduszy unijnych?
14) Jakie argumenty merytoryczne przemawiały za tym aby PiS razem z SLD, PO, PSL zgodził się na przyjęcie bezbożnej, szatańskiej Konstytucji UE, nazywając ją ,,Traktatem Lizbońskim”?
17) Jaki był powód, że tylko w ciągu dwóch lat rządów PiS-u zadłużyliście Polskę na kwotę 43 mld $, jaki macie program zaprzestania zadłużania Polski, dług wynosi już 250 mld $?
15) Dlaczego razem z PO, SLD, nie poparliście Konstytucyjnych zapisów o ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci?
18) Dlaczego, nie dopuściliście aby dobra ustawa lustracyjna uchwalona przez Sejm V kadencji nie weszła w życie, aby również OZI były ujawnione, kogo żeście kryli?
19) Dlaczego broniliście zaciekle Pani Gilowskiej w sprawie jej lustracji, dając jej do dyspozycji służbowe samochody, ochronę, codzienne wypowiedzi Premiera, Prezydenta, że nie wierzą w agenturalność p.Gilowskiej itd. a jaką ochronę daliście Arcybiskupowi Wielgusowi?
20) Dlaczego w polityce zagranicznej stawiacie na oś Waszyngton – TelAviv? Dlaczego wasz Prezydent z góry zapowiada, że Polska będzie stać po stronie Izraela jak ten zaatakuje Iran, bo Iran nie może mieć broni jądrowej a Izrael może nawet wbrew konwencjom ONZ?
Koń trojański polskiej polityki (31 sierpnia 2014 16:51:39)
Zacytuję komentarz wrzodaka z Neonu:

autor -POPIS to WjWajEs
Autorze, przeczytaj tekst z 2008 roku!

W imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców "Kongres Polski” oraz wyborców z Podkarpacia pragniemy zadać partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość którzy tak ochoczo najeżdżają Podkarpacie i głoszą demagogiczne hasła oraz nie mówią o sobie prawdy następujące nurtujące Polaków o fundamentalnym znaczeniu dla przyszłości Polski pytania:
2) Dlaczego Rząd PiS-u dokończył złodziejską prywatyzację Polskich Hut Stali razem z SLD, zamiast unieważnić tą sprzedaż. Za cztery potężne huty wraz z 2,5 tys. h ziemi rządy SLD i PiS-u wzięły 360 mln zł, a wartość tych hut szacowana była nawet na 100 mld zł.
3) Dlaczego rządy PiS-u nie rozliczyły choćby jednej złodziejskiej prywatyzacji jak; Banków, TP. S.A, Polmosów w tym gangsterskiego przejęcia Łańcuta, Zelmera, zakładów energetycznych w tym Stoenu, elektrociepłowni, PZU, NFI i wiele innych?
4) Dlaczego sprzedaliście polskie firmy jak; PZL Mielec, Stocznie Gdańską, Ursus (Turkom), zakłady farmaceutyczne?
5) Dlaczego wasze rządy w Sejmiku Podkarpackim sprywatyzowały szpital w Krośnie?
6) Dlaczego w tak oczywistej sprawie jak mafijna prywatyzacja PZU, wasz Rząd nie złożył wniosku do polskiego sądu celem unieważnienia prywatyzacji PZU, mając raport Sejmowej Komisji Śledczej ds. prywatyzacji PZU, tak samo jak z Polmosem Łańcut, z-dy Zelmer czy Stoen, nie wiele zrobiliście aby rozliczyć mafie paliwową pomimo dwóch lat rządzenia?
5) Dlaczego głosowaliście za niewolniczą pracą w hipermarketach w niedzielę oraz za ustawą zezwalającą zwrot majątku polskiego dla organizacji ponadnarodowych w kwocie 65 mld$?
6) Dlaczego na prezesów polskiej TV (Urbański) i polskiego radia (Czabański) powołaliście byłych komunistów?
7) Dlaczego na V-ce Ministra Sprawiedliwości powołaliście sędziego Kryże, syna sędziego Tadeusza Kryże wydawał ciężkie wyroki dla Polaków z NSZ i AK, czy nie była to przysługa wasza za nie ,,rozgrzebywanie” afery FOZZ-u przez niego?
8) Czy waszym zdaniem Jarosław Kaczyński przejął na rzecz Fundacji Prasowej Solidarności majątek Skarbu Państwa warty dziś ok. 500 mln zł. zgodnie z prawem. Fundacja ta finansowała partie polityczną PC, czy zgodnie z zasadami moralnymi państwowy majątek został przekazany utworzonym prywatnym spółkom, w których dobrze wynagradzani byli obecni posłowie PiS jak; W. Jasiński, L. Dorn, A. Lipiński, J. Szczypińska, P. Gosiewski, czy obecny Prezes PR K. Czabański. Czym się kierowało wasze kierownictwo by sprzedać (uciec z majątkiem) polską ziemię wcześniej otrzymaną od SP na rzecz Izraelskich spółek. Jakie interesy łączą wasze kierownictwo partii z obywatelem Izraela Moshe Mor? Czy prawdą jest, że majątek na rzecz FPS przekazywał w ramach komisji RSW obecny Premier D. Tusk?
Koń trojański polskiej polityki (31 sierpnia 2014 16:50:34)
@Rebeliantka
Ja bym miał ochotę rozprowadzać po internecie nieco inną kwestię, która wg mnie jest wyjątkowo skandaliczna... Dlaczego prokuratura tyle energii poświęca na ściganie księdza pedofila z Dominikany, a nawet w 1/1000 nie robi tego w przypadku stalinowskiego zbrodniarza Stefana Michnika... Przecież on żyje i jest oskarżany skazywanie na śmierć niewinnych ludzi torturowanych przez ówczesny aparat komunistyczny...
@elig
No nie do końca... Po pierwsze to chyba trudno oczekiwać, aby polityka była czysta i nieskazitelna jak to Biblia nakazuje... Polityka jest brudna i to jej natura. Czasem można to zrozumieć, bo żeby nie dać się rozjechać przez innych walcem, trzeba podejmować kroki, które nie są do pogodzenia z nieskazitelną uczciwością. Dla przykładu: jeśli wiadomo, że jakiś człowiek zagraża racji stanu, jest groźnym szpiegiem, lub zdrajcą i jest to na 100% pewne, choć nie ma na to niepodważalnych dowodów, to czasem lepiej spowodować wypadek, niż się bawić w załatwianie tego na drodze prawnej nie mając pewności, czy uda się go skazać, czy jemu uda się wywinąć. Brzmi brutalnie, ale z perspektywy obrony własnego narodu, to właśnie takie rozwiązanie jest niestety właściwsze... Tak mi się wydaje.

Kolejna rzecz: mi chodziło raczej o to, że skoro krzyczymy "złodziej, złodziej", to żeby swoją uwagę w pierwszej kolejności koncentrować na złodzieja drogich samochodów, niż na złodzieja papieru toaletowego z publicznej ubikacji... Jeden i drugi złodziej, ale więcej powinno się krzyczeć o tych groźniejszych złodziejach.
@elig
Elig, no nie ukrywam zdziwienia Waszym sposobem myślenia. Wydaje mi się, że awersja do Rosji, która być może jest podgrzana zbrodnią smoleńską przysłania Wam zdolność racjonalnego rozumowania. Nie wiem, czy Rosja łamie umowy międzynarodowe, czy łamie je faktycznie wszystkie, ale na dobrą sprawę jeśli wyznajesz, że najważniejszym miernikiem jest tu rzetelność i skrupulatność w wypełnianiu umów międzynarodowych, to może spróbuj sobie zadać pytania:

- Czy zachód nie łamie prawa międzynarodowego? (moim skromnym zdaniem łamie w sposób rażący i w białych rękawiczkach, o czym nie dowiemy się przecież mediów głównego ścieku)
- Czy skrupulatne wypełnianie wszystkich umów, deklaracji, postanowień w każdym przypadku służy dobru? (dla przykładu: skrupulatne wypełnianie postanowień jakiegoś tam traktatu amsterdamskiego i wdrażanie ideologii gender)
- Czy stopień sukinsyństwa, szkodliwości i potencjalnego zagrożenia najbardziej jest uzależniony od tego, czy wypełnia się jakieś tam postanowienia międzynarodowe, czy nie? Czy to jest najważniejszy i najbardziej decydujący wskaźnik?


Moim skromnym zdaniem, to Rosja jest naszą jedyną nadzieją w obronie przed syjonizmem. Coraz bardziej przyczyniam się do teorii lansowanych przez Michalkiewicza i jemu podobnych, że Putin miał być marionetką w rękach syjonistów i światowej finansjery, dopóki musiał odgrywać rolę ich sługusa, to faktycznie to robił, a jak umocnił swoją pozycję, to się od nich odwrócił, pokazał im palca fakalca i jego dążenia ukierunkowały się na odbudowaniu Rosji, która została zniszczona przez komunistów. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują właśnie na taki scenariusz... Cały syjonizm, gazety koszerne, wszystkie nasze zasrane media, nasi tzw. "politycy" i tzw. "opozycja" stanęli murem przeciwko Rosji. Czy myślisz, że oni wszyscy kierują się patriotycznymi pobudkami mającymi na celu uchronić nas przed reżimem Putina? Nie... Na naszych oczach rozpętała się wojna Rosji z syjonizmem. Tak się składa, że wszelkie sfery naszej władzy i naszych mediów są w rękach syjonistów, a nie Rosjan.

A co do zachodu, jak oni szanują międzynarodowe prawa, jacy to oni są święci, to serdecznie polecam Ci film "Doktryna szoku":

http://www.youtube.com/watch?v=TAOFisgryAE

@elig
No spoko. Nie mam nic co zarzucenia wobec treści artykułu, ja tylko rozwinąłem jeden podwątek :)
@elig
No właśnie jest to prawda, że była gnębiona, ale... właśnie... Była na pewno, ale czy jest - nie wiem na czym to miałoby polegać... Bo jak weźmiemy umowę gazową, która faktycznie korzystna nie jest, to jest to pikuś w porównaniu z tym, co robi z nami zachód, co robią z nami banksterzy, lewactwo, sataniści z UE itp. A ludzie i narody się zmieniają... Kilkadziesiąt lat temu Niemcy byli nazistami, a dzisiaj już nimi nie są. Japończycy byli niezrównani w okrucieństwie, a teraz nie można im tego zarzucić.
1 2 3 4 5 ... 45